GÜVENİLİR

İSTİKRARLI

ULAŞILABİLİR

MÜŞTERİ ODAKLI

BİLGİLİ

ETİK

İLKELİ

GÜLER YÜZLÜ

TAKİPÇİ

SEYAHAT SİGORTASI

Hayatımızın her alanında olduğu gibi seyahatlerimizde de beklenmedik olaylarla karşılaşabiliriz. Bir anda başımıza ummadığımız olaylar gelebilir. O anda ne yapacağımızı bilemeyiz, paniğe kapılırız. Acil yardıma ihtiyaç duyarız. Mapfre Sigorta bu tip durumlar da sizin yanınızdaki en büyük kurtarıcıdır.

Mapfre Sigorta, Seyahat Sağlık Sigortası ile yurtdışı seyahatlerinizde acil hastalık veya kaza sonucu oluşabilecek tedavi masraflarınızı karşılayabilecek bir poliçeye sahip olabilirsiniz.

Sigorta teminatınız, poliçenizin geçerli olduğu bölge, teminat limiti ve seyahat süresi içerisindeki hastalanma ya da kazaya uğramanız sonucunda gereken;
Ayakta Tedavi Harcamaları
Yatarak Tedavi Harcamaları
Vefat Halinde cenazenin yurda nakli veya yurt dışında da defin masraflarına ilişkin acil tıbbi yardım masraflarınızın %100 olarak karşılanmasını sağlar.

VİZE SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI: Poliçenizin geçerli olduğu bölge, teminat limiti ve seyahat süresi içindeki acil tıbbi yardım masraflarınız için tasarlanmıştır.

KEYİF SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI: Poliçenizin geçerli olduğu bölge, teminat limiti ve seyahat süresi içindeki acil tıbbi yardım masraflarınıza ek olarak bagaj kaybı, Ferdi Kaza ve Terör teminatlarını da içermektedir.

KEYİF PLUS SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI: Tur sorumluluk paketimiz, Ferdi Kaza, Geri Dönüş Teminatı, Ürün Sorumluluk, Yardım Hizmetleri ve katılımcının tur iptali teminatlarını kapsayan bir üründür.

YURTİÇİ SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI: Yurtiçinde daimi ikametgah ili dışındaki seyahatlerinizde karşılaşacağınız acil durumlar için Tıbbi Yardım, Ferdi Kaza, Terör ile Araç ve Konut gibi geniş teminatlar içeren sigorta paketimizdir.