GÜVENİLİR

İSTİKRARLI

ULAŞILABİLİR

MÜŞTERİ ODAKLI

BİLGİLİ

ETİK

İLKELİ

GÜLER YÜZLÜ

TAKİPÇİ

SAĞLIK SİGORTALARI

3 S SAĞLIK SİSTEMİ İLE GÜVENCE ALTINDASINIZ

Sağlık Sigortalarında Yatarak Tedavi Teminatı; tıbbi açıdan en az 24 saat Hastane’ye yatırılmanızı veya günlük hastane işlemlerini aynı zamanda yatış gerektirmeyen acil hastane hizmetlerinden yararlanmanızı öngören durumları kapsamaktadır.

Hastane’ye yatmanızı gerektirmeyen, acil olmayan tedavilere yönelik giderleriniz olan doktor muayene, ilaç, tanı amaçlı incelemeler ve fizik tedavi masraflarınız Ayakta Tedavi Teminatı kapsamında değerlendirilmektedir.

Anlaşmalı kuruluşlarda ödeme kolaylığı sağlamak amacı ile ürünlerimizin çoğu POS ve SYS sistemleri ile desteklenmiştir.

Annelik, Check-up ve Evde Bakım teminatları ile de sağlık sorunları dışında da HER ZAMAN YANINIZDAYIZ…

Grup sağlık poliçelerinde ise firmanızın ihtiyaçlarına yönelik özel şartlar içeren ek protokollerle ürünümüz zenginleştirilebilmektedir.Firmanız ve grubunuza yönelik özel tekliflerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

FARK YOK SİGORTASI

SGK’lılar için bir ilk!
MAPFRE SİGORTA ile SGK’lılara anlaşmalı hastanelerde fark ücreti ödemek yok! İnanılmaz uygun fiyatlarla Fark Yok Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırın, anlaşmalı kurumlardan fark ödemeden yararlanın.

Yepyeni bir dönem başlıyor
Fark Yok Sağlık Sigortası ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) kapsamında yer alan sigortalı, eşi ve çocuklarını MAPFRE SİGORTA çatısı altında tam olarak güvence altına alıyoruz.
Özel sağlık kurumlarında SGK kapsamında sağlanan sağlık hizmetlerinin standartlarını yükseltmek ve yüksek maliyetli sağlık harcamalarına destek olmak amacıyla sunduğumuz Fark Yok Sağlık Sigortası’na ekonomik prim ve uygun ödeme koşulları ile hemen sahip olabilirsiniz.

Fark Yok Sağlık Sigortası ürününe özel olarak oluşturduğumuz anlaşmalı sağlık kurumlarında, Sağlık Bakanlığı ruhsatında tanımlı tüm branşlardan ve SGK anlaşması kapsamındaki kadrolu hekimlerin sunduğu nitelikli sağlık hizmetlerinden (gerek ayakta gerekse yatarak tedavilerde) teminat kapsamı dâhilinde yararlanabileceksiniz.

Poliçe teminatları için daha detaylı bilgi ve anlaşmalı kurumlar için  lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

YABANCI UYRUKLULAR İÇİN  İKAMET İZNİ SAĞLIK SİGORTASI

Kimler Sigortalanabilir?

  • 14 günden büyük bebekler ve 60 yaşından küçük kişiler ilk defa sigortalanabilirler
  • Sigorta Ettirenin 18 yaşından büyük olması şarttır.
  • Sigortacı tarafından aksi belirtilmedikçe T.C. sınırları dâhilinde ikamet eden yabancı uyruklu kişiler sigortaya kabul edilir.
  • Poliçe 1 yıllık düzenlenir.

Yatarak Tedavi Teminatı

Yatarak Tedavi Teminatı, tıbben gerekli olması ve doktorun bu nedeni dahili ve/veya cerrahi yatışları, Sigortalı’nın hayati bir tehlikeye neden olabilecek acil sağlık durum giderlerini, küçük müdahaleleri kapsar. Ayakta Tedavi Teminatı

  • Yatış gerektirmeyen acil müdahale gerektirmeyen doktor viziteleri
  •  Reçeteli İlaçlar
  • Tanı amaçlı yapılan tetkikler
  • İleri tanı amaçlı incelemeler
  • Seanslı Ayakta Tedavi İşlemleri

Poliçe teminatları için daha detaylı bilgi ve anlaşmalı kurumlar için  lütfen bizimle iletişime geçiniz.