GÜVENİLİR

İSTİKRARLI

ULAŞILABİLİR

MÜŞTERİ ODAKLI

BİLGİLİ

ETİK

İLKELİ

GÜLER YÜZLÜ

TAKİPÇİ

Mapfre Sigorta’ya yeni İnsan Kaynakları GMY’si

March 31st, 2017 by admin

2012 yılından bu yana MAPFRE Sigorta İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini yürüten Necla Aksoy, Hazine Müsteşarlığının onayını takiben geçerli olmak üzere İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

03-17-neclaaksoy

Necla Aksoy İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1992 yılında mezun oldu. Ticaret ve Sigorta hukuku alanlarında 5 yıllık avukatlık deneyiminin ardından 1998 yılında, Yönetici Adayı Programı’yla MAPFRE Sigorta’ya katıldı.

12 yıl süreyle Nakliyat Sigortaları, Sorumluluk Sigortaları, Oto Dışı Hasar ve İş Geliştirme alanlarında çeşitli pozisyonlarda görev yapan Aksoy, 2010 yılında şirketin İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak atandı. Aksoy, o tarihten bu yana; MAPFRE Sigorta’nın tüm İnsan Kaynakları süreçlerinin yanı sıra İç İletişim ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk faaliyetlerine liderlik ediyor.

Co-Active Coaching ve The Performance Coach Liderlik ve Mentorluk programlarını tamamlayan Aksoy, şirket içerisinde yönetici koçluğu da vermektedir. İngilizce ve İspanyolca dillerini iyi derecede bilen Aksoy, aynı zamanda Madrid’de bulunan MAPFRE Uluslararası Yönetim Gelişim Programı mezunudur.


Comments are closed.