GÜVENİLİR

İSTİKRARLI

ULAŞILABİLİR

MÜŞTERİ ODAKLI

BİLGİLİ

ETİK

İLKELİ

GÜLER YÜZLÜ

TAKİPÇİ

Mapfre Sigorta, mühendislik sigortalarında zirvede

March 31st, 2017 by admin

Ticari faaliyetlerine ilk olarak İspanya’da başlayan, gerçekleştirdiği çalışmalarıyla sigortacılık alanında bir dünya devi olma başarısını gösteren MAPFRE Sigorta, İnşaat Tüm Riskler Sigortası alanındaki sektör birinciliğini Mühendislik Sigortaları kapsamına da taşıdı. MAPFRE Sigorta, 2016 yılını Mühendislik Sigortaları branşında da, sektörde 1. sırada tamamladı.

03-17-mapfremuhendislik

Türk inşaat sektörünün öncü firmalarının yanı sıra Türkiye’nin en önemli şirketlerinin de çözüm ortağı olan MAPFRE Sigorta, Makine Kırılması ve Elektronik Cihaz Sigorta branşlarında büyük hacimli üretimlere sahip olan leasing firmalarıyla yaptığı yeni anlaşmalarla, yıllardır İnşaat Tüm Riskler sigortalarında elde ettiği sektör birinciliğini, Mühendislik Sigortaları branşına da taşıdı. MAPFRE Sigorta, üretim gücünü attırarak 2016 yılı içerisinde leasing kanalıyla yaptığı toplam Mühendislik Sigortaları üretim hacmini 21 milyon 500 bin TL’ye ulaştırdı. MAPFRE Sigorta, Makine Kırılması Sigortası branşında da sektörde kar eden tek şirket oldu.

MAPFRE Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Ercan Eryaşar yaptığı açıklamada, “Büyümek önemlidir, karlı büyümek daha da önemli prensibinden yola çıkarak sigorta altına alma yeteneklerimizi sıkı portföy takibi ile geliştirmeye devam ediyoruz. Her yıl istikrarlı bir şekilde koruduğumuz karlılığımız da, bunun en önemli göstergesi. En büyük hedefimiz ise önümüzdeki yıllarda da aynı başarıyı devam ettirerek sektörde MAPFRE Sigorta ismini birinciliklerle taçlandırmak.”dedi. “Hiçbir başarı tesadüf değildir” diyen Eryaşar, başarılarının; kuruldukları günden bugüne bilgi birikimleri, tecrübeleri, değerleri ve emekleri ile MAPFRE’ye hizmet veren tüm MAPFRE ailesinin ortak başarısı olduğunu sözlerine ekledi.


Comments are closed.