GÜVENİLİR

İSTİKRARLI

ULAŞILABİLİR

MÜŞTERİ ODAKLI

BİLGİLİ

ETİK

İLKELİ

GÜLER YÜZLÜ

TAKİPÇİ

İŞYERİ SİGORTALARI

İşyeri Süper Güvence Paketi

İşyerleri İçin Süper Güvence Sigortası, Yangın Sigortası ve 3.şahıs sorumluluk, işveren mali mesuliyet gibi seçili ek teminatlarıyla birlikte çok sayıda riziko için tek bir poliçe ile teminat verilebilecek paket poliçedir.

Personeliniz, işletmeniz ve karınızı koruyacak diğer poliçeler
Emniyeti Suistimal Sigortası
Taşınan Para / Kıymet Sigortası
İşveren Mali Mesuliyet Sigortası
3.Şahıs mali Mesuliyet Sigortası
Ürün sorumluluk sigortası
Kar kaybı sigortası
Ferdi kaza sigortası
Komşu ve / veya kiracı mesuliyet sigortası

Elektronik Cihaz Sigortası
Elektronik Cihaz Sigortası, günlük yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası olan elektronik cihazlarınızı, ani ve beklenmedik her türlü riske karşı teminat altına alır.

Makina Kırılması Sigortası
Makine Kırılması Sigortası, mekanik ve elektrikli makinelerinizin beklenmeyen ve ani fiziksel hasar ve ziyalarını teminat altına alır.

İnşaat Tüm Riskleri Sigortası
İnşaat Tüm Riskler Sigortası son derece geniş bir kapsama sahip; inşaatların yapımı esnasında meydana gelebilecek birçok maddi hasarı teminat altına alır. Tek bir poliçe ile inşaatlardaki olası riskler, kapsamlı olarak teminat altına alınacaktır.

C.E.V.İ.Z. ( Cihaz Ekipman ve İş Yeri Zararı )
Ofis veya iş yerinizdeki tüm dekorasyon kalemleri ve elektronik cihazların güvenilir bir teminat altına alınması için en uygun sigorta paketi! Tek Poliçe ile Elektronik cihaz ekipman ve iş durması ( kar kaybı ) zararlarınızı teminat altına alan, daha bir çok ekstra avantajı barındıran paket poliçedir.