GÜVENİLİR

İSTİKRARLI

ULAŞILABİLİR

MÜŞTERİ ODAKLI

BİLGİLİ

ETİK

İLKELİ

GÜLER YÜZLÜ

TAKİPÇİ

ARAÇ SİGORTALARI

Kasko Sigortası
Mapfre Sigorta’nın kasko paketi, motorlu kara taşıt araçlarının yanmasını, çarpmasını, çalınmasını veya kaza sonucu meydana gelecek diğer hasarlarını kapsar.


Mapfre Sigorta Kasko Poliçesi ile alacağınız Ayrıcalıklı Teminatlar

Genel Servis, Mapfre Sigorta Kasko Poliçesi ile sağlanan güvencenin yepyeni bir boyutudur.
Hasar gören araçların sahiplerini; çekici bulmak, ekspertiz raporu beklemek, evrakların teslim ve onaylarıyla ilgilenmek, garanti edilmeyen onarım hizmetleri nedeniyle tekrar onarım merkezlerine gitmek gibi zaman kaybına neden olan sorunlar bekler. Mapfre Sigorta’nın sunduğu bir hizmet olan “Genel Servis” bunları sizin sorununuz olmaktan çıkaran garantili onarım servisidir.
Aracınız Genel Servis’e onarım için giderken size yeni bir araç teslim edilmiştir bile. Hem de ücretsiz olarak!
Genel Servis, eğitimli personel ve teknik donanım açısından eksiksiz bir merkezdir.
Elemanlarımız aracınızın hasarını onarmadan önce, aracınız üzerinde özenli bir inceleme yaparlar.
Böylelikle, görünmeyen ama gelecekte olması muhtemel arızaların nedenlerini de ortadan kaldırırlar.
• Hasarınızdan eskime payı düşülmez
• Hasar ikame zeyili yapılmaz
• Enflasyondan korunma teminatı
• Ek prim almaksızın sel teminatı
• Grev, lokavt, kargaşalık, halk hareketleri ve terör teminatı
• Yetkili olmayan kişilerce aracın çekilmesi teminatı
• Yolcu Ferdi Kaza Sigortası
• İhtiyari mali mesuliyet teminatı
• Deprem

Trafik Sigortası
Motorlu bir aracın karayolunda işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne, yaralanmasına veya hukuki sorumluluğa yol açacak bir şeyin zarara uğramasına neden olması halinde o aracı işletenin, zarara uğrayan 3. kişilere karşı olan sorumluluğunu belli limitler dahilinde gidermeyi amaçlayan ve yasaca yapılması zorunlu bir sigortadır.
Trafik Sigortası yasal bir zorunluluktur. Teminat limitleri, araç türlerine ve araçlarla ilgili mesleki faaliyetlerde bulunanlara göre değişebilen bu sigorta, ölümlü, yaralanmalı veya maddi zararları kazalarda Karayolları Trafik Kanunu hükümleri dahilinde karşılar.
Kaza sonucu kimselerin ilk yardım, muayene, kontrol, hastane, klinik veya diğer yerlerdeki tedavi giderleri ile tedavinin gerektirdiği diğer masrafları yeni düzenlemeye göre artık sigorta şirketleri karşılamamakla birlikte Tazminat talepleri SGK ya müracat ile kurum tarafınca ödenecektir.Trafik Sigortası limitlerini yeterli görmeyen araç sahipleri, araçlarının Kasko Sigortasıyla birlikte İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası yaptırarak bu limitleri yükseltebilirler.